Küpsised

1. Mis on küpsis (cookie)?

Küpsis(ed) on tekstifail, mis salvestakse kasutaja arvutisse ning mis mäletavad informatsiooni, mida kasutaja kodulehel on sisestanud. Nõnda saab veebilehe haldaja pakkuda kasutajale paremat kasutajamugavust, mõista kasutaja käitumist ja muuta leht personaalsemaks. Olgu selleks suunatud turundus või kasutaja saaks näha oma pooleliolevat Takeout.ee ostukorvi sisu, varasemaid tellimusi jne.

Täpse info küpsiste kohta leiad lehelt: www.aboutcookies.org.

2. Küpsiste teavitus

Põhjus, miks teavitame küpsiste kasutamise osas, on kaitsta kliendi privaatsust ja veenda jätkuvast usaldusest meie lehel olles. Teavitus küpsiste kasutamise kohta on kohustuslik Takeout.ee lehel.  

3. Küpsiste haldamine

Küpsiste muutmine mõjutab kodulehe kasutusmugavust ja piirab kodulehe suutlikust. Kui siiski soovid küpsiste seadeid muuta, saad seda teha oma brauseris. Kuna brauserid kasutavad erinevaid viise küpsiste haldamiseks, tuleb jälgida brauseri looja kodulehele.

 


Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Vajutage siia, et saada rohkem infot.